L O A D I N G
blog banner

Probl3m – jego albumy

W dzisiejszych czasach jedną z najmodniejszych form muzycznych wśród młodzieży jest rap. To właśnie płyty hip-hopowe przeżywają obecnie największy renesans na polskim rynku muzycznym. Do , tych najbardziej popularnych zespołów rapowych z pewnością należy Probl3m.

Probl3m – jego albumy

Jest to polski zespół wykonujący muzykę hip-hop, założony przez dwóch rapierów w 2013 roku. Od tego czasu muzykom udało wydać się już kilka albumów, wszystkie biją rekordy sprzedaży. Pro8l3m albumy na Preorder.pl wydane przez ten zespół to: PRO8L3M, Widmo, C30-C39 oraz Hack3d By GH05T. Dwie pierwsze płyty osiągnęły status płyt platynowych co tylko potiwierdza ogromną popularność zespołu. Co, więcej Probl3m regularnie koncertuje w największych miastach Polski, kilka godzin po ogłoszeniu takiego wydarzenia, najczęściej brakuje już biletów. Koncerty najczęściej odbywają się w popularnych klubach oraz pubach.

Zespół ten rapuje przede wszystkim o codziennym życiu w Warszawie, styczności z narkotykami oraz światem przestępczym, a także o związkach romantycznych z wieloma kobietami. Z pewnością jest to tematyka, która trafia do młodych ludzi, którzy z wielką chęcią wykupują wszystkie płyty zespołu, a także regularnie uczęszczają na ich cykliczne wydarzenia oraz koncerty. W 2020 roku wielu fanów spodziewa się wydania przez raperów nowego albumu, ostatni ukazał się bowiem już rok temu. Na pewno będzie to kolejny hit na rynku fonograficznym!


17 Gru, 2019

Rap w Polsce

7 Lut, 2020

Muzyk aktywista