L O A D I N G
blog banner

Stagg na estradach

Marzeniem każdego producenta instrumentów muzycznych jest to, by zobaczyć i usłyszeć je z największych estrad na świecie. Udaje się to nielicznym. Tylko niektóre instrumenty znajdują uznanie w oczach najlepszych muzyków.

Stagg

Na takie uznanie zapracował belgijski producent instrumentów i akcesoriów muzycznych Stagg. Od ponad dwudziestu lat jego produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród muzyków o różnym stopniu zaawansowania. Doceniany jest nie tylko wygląd i estetyka wykonania, ale także dbałość o techniczne szczegóły, właściwości oraz dobór materiałów. Pracownicy Stagg dokładają wszelkich starań, aby wydobywający się z ich instrumentów dźwięk był czysty – produkują je ręcznie – metodzie niezmienionej od lat, opierając się na projektach tworzonych przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Oferta

Wybór akcesoriów i instrumentów jest bardzo duży. Zakup mikrofony, blachy czy instrumentu dętego nie stanowi problemu u dystrybutorów producenta. Wynika to po części z misji Stagga, który do podróży po muzyce chce zainspirować każdego, a tych, którzy już tę ścieżkę wybrali, chce wspierać i umożliwiać im dalszy rozwój.

Dlaczego Stagg?

Instrumenty Stagg cieszą się dużą popularnością. Za ich wyborem przemawia bowiem fakt, że wysokiej jakości instrumenty są dostępne w przystępnych cenach. Belgijskie produkty są także łatwo dostępne – ich dystrybucją zajmują się duże, prestiżowe sklepy muzyczne.

Produkty Stagg dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://drumcenter.pl/pl/menu/talerze/stagg-499.html