L O A D I N G
blog banner

Probl3m – jego albumy

W dzisiejszych czasach jedną z najmodniejszych form muzycznych wśród młodzieży jest rap. To właśnie płyty hip-hopowe przeżywają obecnie największy renesans na polskim rynku muzycznym. Do , tych najbardziej popularnych zespołów rapowych z pewnością należy Probl3m.

Probl3m – jego albumy

Jest to polski zespół wykonujący muzykę hip-hop, założony przez dwóch rapierów w 2013 roku. Od tego czasu muzykom udało wydać się już kilka albumów, wszystkie biją rekordy sprzedaży. Pro8l3m albumy na Preorder.pl wydane przez ten zespół to: PRO8L3M, Widmo, C30-C39 oraz Hack3d By GH05T. Dwie pierwsze płyty osiągnęły status płyt platynowych co tylko potiwierdza ogromną popularność zespołu. Co, więcej Probl3m regularnie koncertuje w największych miastach Polski, kilka godzin po ogłoszeniu takiego wydarzenia, najczęściej brakuje już biletów. Koncerty najczęściej odbywają się w popularnych klubach oraz pubach.

Zespół ten rapuje przede wszystkim o codziennym życiu w Warszawie, styczności z narkotykami oraz światem przestępczym, a także o związkach romantycznych z wieloma kobietami. Z pewnością jest to tematyka, która trafia do młodych ludzi, którzy z wielką chęcią wykupują wszystkie płyty zespołu, a także regularnie uczęszczają na ich cykliczne wydarzenia oraz koncerty. W 2020 roku wielu fanów spodziewa się wydania przez raperów nowego albumu, ostatni ukazał się bowiem już rok temu. Na pewno będzie to kolejny hit na rynku fonograficznym!