L O A D I N G
blog banner

Słuchawki douszne czy nauszne? Który model wybrać?

Jeszcze niedawno istniało przekonanie, iż słuchawki potrafią szybko zniszczyć słuch. Dziś wiele osób, zarówno młodych, jak i starszych nie wyobraża sobie bez nich codzienności. To one bowiem towarzyszą ludziom w drodze do pracy, szkoły, na spacerze z psem. To dzięki nim społeczeństwo jest na bieżąco z hitami muzycznymi, słucha audiobooków i uczy się języków. Który więc model wybrać?

1. Słuchawki douszne dla dzieci

Słuchawki wygłuszające dla dzieci douszne to lepsze rozwiązanie na co dzień. Są mniejsze, lżejsze, dyskretniejsze, dlatego też chętnie młodzi ludzie korzystają z nich w tramwajach, na spacerach w drodze do pracy. Łatwo je podłączyć do telefonu czy tabletu. Jednak jakość dźwięku, którą wydają nie zawsze można porównać z modelami nausznymi. Słuchawki douszne dużo częściej jednak towarzysza dzieciom szczególnie poza domem. Można je kupić już za kilkadziesiąt złotych. 

2. Słuchawki nauszne dla dzieci

Są większe, cięższe, bardziej designerskie. Mogą stanowić prawdziwą ozdobę każdego outfitu. O ich kryteriach również można dużo więcej powiedzieć. Zdecydowanie nadają się bardziej do słuchania muzyki czy nauki w warunkach domowych. Doskonale izolują hałasy z zewnątrz a jakość dźwięku jest czysta i precyzyjna. Takie słuchawki wygłuszające dla dzieci można kupić już od 200 zł. Lepsze modele od światowych marek to wydatek rzędu prawie 1000 zł. Dzieci chętnie poprzez nie oglądają telewizję i uczą się w gry.

Słuchawki wygłuszające dla dzieci dostępne w ofercie: https://drumcenter.pl/pl/products/3m-kid-sluchawki-ochronne-dla-dzieci-3821.html