L O A D I N G
blog banner

Muzyk aktywista

Zdecydowana większość młodzieży dzisiejszych czasów słucha mocnego rapu, który od lat króluje na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych. Co prawda dzisiaj króluje YouTube, ale to wciąż muzykę z radio kreuje się na tą najbardziej popularną. Tupac Shakur to świętej pamięci muzyk, który zasłynął nie tylko swoją doskonale skrojoną muzyką, ale również pasją, jaką do niej pałał.

Nie tylko muzyk

Urodzony w roku 1971 artysta 2Pac posiadał kilka synonimów artystycznych, jednak pewne było właściwie najbardziej to, że jest to po prostu doskonały artysta i muzyk oddany temu co robi. Oprócz tego jednak był to człowiek bardzo zaangażowany społecznie, co tylko sprawiało, że jego popularność rosła. Doskonałe podejście do tego, co tworzył sprawiło, że do tej pory młodzież uwielbia słuchać jego muzyki, która sprawia, że wyobraźnia działa na najwyższych obrotach. Szczere teksty, dobra linia melodyczna i bit, który porywa do tańca to coś, czego się szuka, dlatego młodzi ludzie tak często wracają do tego artysty. Mocny rap musi być dobry, a jeśli tworzy go osoba do tego urodzona, to wart poświęcić chociaż odrobinę czasu po to, aby przesłuchać chociaż najpopularniejszych utworów.

Głośna śmierć

To, co napędza tłum, to medialne rewelacje, które wylewają się z ekranów komputerów i telewizji dosłownie co kilka sekund. Tupac tak właśnie zakończył swoje życie – poprzez głośną strzelaninę, o której informacja bardzo szybko obiegła świat. Dzięki temu wydarzeniu jego muzyka stałą się nieśmiertelna, a on sam będzie żył ze swoimi fanami jeszcze bardzo długo.