L O A D I N G
blog banner
G-Eazy - popularny raper z USA

Raper G-Eazy i jego albumy

Amerykański raper znany jako G-Eazy jest jednym z najbardziej popularnych raperów. Zajmuje się on produkcją muzyki typu hip-hop.

Kim jest raper G-Eazy?

Prawdziwe imię rapera G-Eazy’ego brzmi Gerald Earl Gillum. Jest to raper i producent pochodzenia amerykańskiego. Urodził się 24 maja 1989 roku i pochodzi z Oakland w Kalifornii. Gatunek muzyczny, którym się zajmuje to hip-hop, a także hip-hop w wersji alternatywnej. Jego kariera rozpoczęła się w 2008 roku i trwa do dziś, a sam raper cieszy się coraz większą popularnością wśród swoich fanów. Stworzone przez niego piosenki cieszyły się wysokimi miejscami na listach przebojów.

Albumy G-Eazy’ego

Amerykański raper G-Eazy wydał pięć albumów studyjnych, sześć mixtape’ów, siedem rozszerzonych utworów, a także czterdzieści siedem singli. Pierwszym albumem, który został wydany przez rapera był „The Epidemic LP”. Drugi album nosił nazwę „Must Be Nice”. Trzeci został nazwany „These Things Happen”. Nazwa czwartego albumu brzmiała „When It’s Dark Out”. Piąty album rapera posiadał nazwę „The Beautiful & Damned[„. Autor wydał także album o nazwie „These Things Happen Too”. Wszystkie albumy wyprodukowane przez rapera cieszyły się dużą popularnością, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w innych krajach, w tym w Polsce.