L O A D I N G
blog banner
okładka nowego albumu Asap Rocky'ego

Asap Rocky- człowiek orkiestra

Raper Asap Rocky znany jest przede wszystkim ze swojej muzyki. Od 2007 roku związany jest z kolektywem Asap Mob z którym nagrywał na początku single, aż w 2013 wydał swój pierwszy album.  Dotychczas pojawiały się 3 albumy Asap Rocky’ego, ale raper nie próżnuje i spełnia się w innych obszarach.

Muzyka, film i gry wideo

Po pierwsze Asap Rocky bardzo chętnie współpracuje z innymi muzykami – warto wspomnieć o gościnnych udziałach w utworach takich gwiazd jak Lana del Rey, Drake, Chris Brown, The Weeknd czy Jucy J.

Muzyk podjął się reżyserowania również teledysków. Psychodeliczne i bardzo autorskie obrazy pozwalają zrozumieć przekaż muzyki. Asap Rocky również reżyserował teledyski swoich kompanów z Asap Mob. Jest też producentem teledysków, występującym pod pseudonimem Lord Flacko.   

Muzyk występował w telewizji, jak i na wielkim ekranie. W filmie Zoolander 2 zagrał samego siebie.

W 2016 roku podłożył głos pod postać Sokoła w grze wideo Marvel Avengers Academy. Ciekawostką jest to, że bohater ten, podobnie jak Asap Rocky,  wychował się w Harlemie i stracił członków rodziny w walkach gangów.

Na koniec coś o modzie. W 2013 roku, Asap Rocky stworzył firmę odzieżową Asap we współpracy z kreatorem mody Raf’em Simonsem. Dodatkowo od 2016 roku współpracuje z odzieżowym potentatem, firmą Guess.