L O A D I N G
blog banner
otsochodzi okładka

Muzyka Otsochodzi

Otsochodzi jest jednym z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma współpracę ze Smolastym oraz Taco Hemingway’em.

Najpopularniejsze utwory

To razem z Taco nagrał najbardziej popularny singiel w swojej dyskografii, który został nazwany „Nowy Kolor”. Od 2016 roku jest związany z jedną z największych wytwórni w kraju, czyli z Asfalt Records. Jego ostatni album pod tytułem „2011” również sprzedawał się bardzo dobrze, ale nie odniósł takiego sukcesu jak płyta Nowy Kolor. Raper Otsochodzi charakteryzuje się bezkompromisowym podejściem oraz dobrym warsztatem technicznym.

Warstwa liryczna

Wszystkie teksty są przemyślane oraz poskładane w dobry sposób. Na przestrzeni lat dokładnie widać także progres jaki raper zanotował w kwestii wokalnej. Doskonale słychać, że coraz lepiej panuje nad głosem i zmiany tempa nie sprawiają mu żadnych trudności. Płyty Otsochodzi sprzedają się w tysiącach egzemplarzy, jednak raper wcale nie zwalnia i zapowiada wydanie kolejnego albumu. Początkowo raper nazywał się Młody Jan, jednak po czasie zmienił pseudonim na Otsochodzi. Warto zauważyć, że wykonawca wziął także udział w czwartej edycji Młodych Wilków Popkillera. Wtedy został pierwszy raz zauważony przez szerszą widownię.