L O A D I N G
blog banner
płyta Taco z 2019 roku - okładka

Wszystko co musisz wiedzieć o Taco Hemingway’u

Taco Hemingway to polski raper, którego kariera rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie. Swoją drogę w kierunku tworzenia muzyki rozpoczął w 2011 roku, jak widać była to jedna z jego najlepszych decyzji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego twórcy, przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie informacji, których możesz o nim nie wiedzieć.

Początki kariery Taco Hemingway’a

Taco urodził się w Kairze, jednak posiada on obywatelstwo Polskie. Co ciekawe niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że muzyk ukończył filologię polską (być może to właśnie dlatego jego teksty są na tak wysokim poziomie). Swoją karierę rozpoczął w 2011 roku pod pseudonimem Foodvillaim. To właśnie wtedy wypuścił swój pierwszy album pod tytułem Who Killed JFK. Co ciekawe początkowo nagrywał tylko anglojęzyczne kawałki. Pod obecnym paryskimem zaczął tworzyć już rok później.

Taco obecnie

Obecnie płyty Taco Hemingway’a sprzedają się jak świeże bułeczki. Muzyk jest prawdopodobnie jedynym z najlepiej sprzedających się raperów w kraju. Co ciekawe nowa płyta Taco Hemingway’a ma ukazać się już na początku września. Raper poinformował o tym swoich fanów poprzez post na Instagramie. Muzyk przeprosił za drobne opóźnienie (początkowo płyta miała zostać wydana jeszcze w te wakacje) spowodowane brakiem czasu oraz zapewnił, że jego fani nie będą zawiedzeni.