L O A D I N G
blog banner
Smolasty - jedna z ważniejszych postaci na współczesnej polskiej scenie muzycznej

Smolasty – muzyka i albumy

Obecnie hip hop oraz rap cieszą się ogromną popularnością, która ciągle zdaje się rosnąć. Jednym z bardziej znanych polskich raperów jest Smolasty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym artyście koniecznie zostań z nami i zapoznaj się z poniższym tekstem!

Płyty Smolastego

Raper został odkryty i zdobył dużą popularność stosunkowo niedawno, bo 2 lata temu, w 2018 roku, kiedy to premierę miała jego pierwszy album studyjny „Fake Love”. Z pewnością każdy z nas kojarzy ten tytułowy singiel. W tym samym roku artysta został nawet nominowany do nagrody „Fryderyki” w kategorii debiut roku, lecz niestety jej nie wygrał. Druga płyta zatytułowana „Pełnia” pochodzi z 2020 roku. Znalazły się na niej utwory, w których Smolastemu towarzyszyli artyści o naprawdę różnorodnych rodowodach muzycznych, tacy jak Robert Gawliński – wokalista zespołu Wilki, Ewa Farna, czy Białas.

Muzyka Smolastego

Muzyka Smolastego cieszy się naprawdę dużą popularnością zwłaszcza wśród młodzieży. Do najbardziej znanych utworów artysty z pewnością zaliczyć trzeba: „Kreski”, „Raj”, „Tusz”, „Antidotum”, wspomniane już „Fake Love” oraz „Uzależniony”, w którym to gościnnie wystąpił Otsochodzi. Sam raper podkreśla, że kocha muzykę i jest ona sensem jego życia.