L O A D I N G
blog banner
okładka jednej z płyt White 2115

White 2115 – teksty piosenek i ich znaczenie

Każdy kto choć trochę słucha rapu, na pewno wie kim jest White 2115. Jego piosenki znane są nawet osobom, które z rapem wiele stycznego nie mają, wystarczy tutaj wspomnieć tutaj jego piosenkę “Morgan”, która na tą chwilę, ma 15 mln wyświetleń na Youtube.

Życie a muzyka White 2115

W piosenkach tego rapera mocno widać, jak mocny impakt na jego twórczość miało jego dzieciństwo. Częste nawiązywanie do tego, jak z bloków skończył na salonach, o chwilach, gdy ludzie go zostawili. Cała jego muzyka jest stworzona po to, żeby nam, słuchaczom, opowiedzieć to, co sam raper przeżywał. Raper White 2115 pokazuje nam swoją muzyką drogę, którą przeżył, ale nie mając na celu pokazać nam, żebyśmy tego nie robili, albo tamto robili. Chodzi tu bardziej o pokazanie jego wytrwałości, którą chciał się pochwalić światu.

Co możemy z tego wyciągnąć?

O ile sama osoba White’a nie jest przykładem tego, jak powinniśmy się zachowywać i jak żyć, jednak nie zmienia to faktu, że jego zaparcie w dążeniu do celu jest warte podziwu. Dlatego słuchając jego piosenek, nie skupiajmy się tylko na samej muzyce, ale starajmy się zrozumieć, to co leży za nimi, starajmy się dowiedzieć, co spowodowało, że są one takie, a nie inne.