L O A D I N G
blog banner
Winyle Warner Bros - największe gwiazdy

Winyle Warner Bros – największe gwiazdy

Powracająca moda na płyty winylowe wciąż trwa w najlepsze. Nie odstraszają nawet znacznie wyższe ceny i konieczność zakupienia specjalnego adapteru. Co ciekawe, w znacznej większości zakupują je osoby poniżej 35 roku życia. Na czarnej płycie nie może więc zabraknąć muzyki Warner Bros.

Warner Bros – co to właściwie znaczy?

Jest to jedna z największych i najsławniejszych na świecie firm mediowych, która zajmuje się między innymi produkcją filmów i muzyki. Co ciekawe, jej założycielami są polscy imigranci żydowskiego pochodzenia, którzy można z całą pewnością powiedzieć, że spełnili swój amerykański sen. Swój biznes dosłownie rozpoczęli od zastawienia rodzinnego majątku, tj. konia i zegarka. Obecnie to największy rywal The Walt Disney Company.

Warner Bros - co to właściwie znaczy?

Winyle Warner Bros

Z działalnością przedsiębiorstwa związane są największe gwiazdy filmów oraz muzyki. Wytwórnia płytowa Warner Bros. Records wypuściła na rynek dzieła muzyczne ogromnej ilości znanych na całym świecie gwiazd. Znajdą się tutaj między innymi ZZ Top, Cher, Rod Stewart, Seal, Red Hot Chili Peppers, Prince, Linkin Park oraz wiele innych gwiazd popu czy rocku.

Winyle Warner Bros to największe gwiazdy, hity i debiuty. Nie ma się co dziwić, przecież to jedno z najsławniejszych i najpotężniejszych przedsiębiorstw tego rodzaju na świecie. Wypromowało bardzo wiele gwiazd różnych gatunków muzycznych. Teraz jest możliwość, aby tę muzykę odtworzyć w nowy, a właściwie stary sposób, czyli na winylu. Fani tych gwiazd na pewno nie omieszkają z tego skorzystać.