L O A D I N G
blog banner

Werble Mapex Black Panther

Werbel  to instrument muzyczny, patrząc na rolę, jaką odgrywa w bębnach, nieprzypadkowo nazywany jest sercem zestawu perkusyjnego. 

Werbel Mapex Black Panther to instrumenty produkcji amerykańskiej, które znane są muzykom w każdym miejscu na świecie. Doskonałe właściwości dźwiękowe oraz ogromna paleta kolorów i wykończeń sprawiają, że Panthers kojarzą się z najlepszymi na świecie werblami. Szczególnie popularne wśród muzyków metalowych, oferowane są również wersje bardziej delikatne, ale wciąż uniwersalne wersje. Jakość wykonania tych instrumentów jest wysoka, a konstrukcja instrumentów masywna.

Mapex black panther to seria instrumentów, w których skład wchodzą różne narzędzia muzyczne. Black Widow to standardowy werbel główny, o idealnie klarownym brzmieniu, bez wyróżniających się manier tonalnych. Dzięki niemu bardzo łatwo dopasować się do praktycznie każdych okoliczności muzycznych. Dostępny u wielu sprzedawców jest także klasyczny, stalowy werbel o ciętym, ostrym dźwięku, który z łatwością dotrze do uszu słuchacza, nawet w zniekształconym utworze rockowym. Całość werbla wykończona jest w eleganckim, znanym stylu black panther. Głośne, a przy tym eleganckie  można streścić brzmienie wspaniałego modelu Blasters. To kolejny werbel, który wykonany został w pięknym stylu, a jednocześnie sprzęt ten daje pełne spektrum brzmienia, które może zostać dopasowane do każdego istniejącego gatunku muzycznego.

Są to uniwersalne werble, bardzo wszechstronnego zastosowania, na których zagrać można również miotłami.

Werble Mapex Black Panther dostępne na stronie https://drumcenter.pl/pl/menu/werble/mapex/black-panter-1084.html