L O A D I N G
blog banner
płyta Kissland The Weeknd

Charakterystyka twórczości The Weeknd

The Weeknd to jeden z tych artystów, którym zdecydowanie warto poświęcić swój czas. Nie dość, że zdecydowanie wyróżnia się warunkami głosowymi, to w dodatku jego wizerunek potrafi zatrzymać na chwilę. W dobie tak wielu artystów starających się przebić różnymi metodami, często bazujących na skandalach i afiszowaniem się ze swoimi niepowodzeniami w życiu osobistym z pewnością warto się nad jego osobą na chwilę pochylić. Jakie są jego zalety? Co tak naprawdę wyróżnia go na tle pozostałych artystów? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć i zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Wysokiej jakości produkcje

Ci, którzy regularnie kupują płyty The Weeknd oraz słuchają jego muzyki na co dzień wiedzą, że jest to artysta nieszablonowy. Nie znając jego działalności artystycznej można wyraźnie zauważyć, że jego piosenki zdecydowanie się wyróżniają na tle reszty artystów. Nie chodzi już tutaj nawet o jego warunki wokalne, które są praktycznie ograniczone, ale nawet o wysoką jakość teledysków posiadających fabułę, co nie zawsze zdarza się w przypadku wideoklipów. Na pewno patrząc na The Weeknda można powiedzieć, że jest to artysta spójny.

Świetne koncerty

Albumy The Weeknd rozchodzą się w setkach milionów egzemplarzy, ale warto zwrócić uwagę na jedną rzecz, a konkretnie na jego koncerty, na których The Weeknd gra zawsze na żywo. Nie dość, że jest to ogromne show, to w dodatku przeżycie dla tych, którzy oczekują czegoś wielkiego i w efekcie to dostają. Nie dość, że śpiewa on bardzo czysto, to zawsze daje z siebie 100%.