L O A D I N G
blog banner

Pokrowiec na statyw dla perkusisty

Każdy szanujący się muzyk wie, że dobry instrument i wysokiej jakości osprzęt to czynniki mające ogromny wpływ na jakość wydobywanych podczas gry dźwięków. Inwestycja w sprzęt najlepszej jakości to czysta inwestycja, gwarantująca wieloletnią satysfakcję i radość z tego, co się robi, zwłaszcza gdy można to robić na wysokim poziomie.

Akcesoria do sprzętu muzycznego

Najlepszej jakości sprzęt wymaga też najlepszej możliwej troski. Dbałość o bezpieczne przechowywanie poszczególnych elementów tworzących warsztat muzyczny to niejednokrotnie jedna z najistotniejszych kwestii dotyczących pielęgnacji o sprzęt muzyczny.

Szczególną uwagę na bezpieczeństwo akcesoriów należy zwrócić podczas ich transportu. Zamiast ryzykować uszkodzenie któregoś z elementów, warto zainwestować w odpowiednią ochronę, czyli właściwe dla asortymentu pokrowce czy futerały.

W przypadku zestawów perkusyjnych, o często pokaźnych rozmiarach, których nie trzeba przypominać, transport całego oprzyrządowania byłby o wiele bardziej kłopotliwy, gdyby nie dostępne na rynku wygodne pokrowce na statywy, pozwalające na bezpieczny transport każdego elementu stanowiącego szkielet perkusyjnego zestawu.

Pokrowce na sprzęt perkusyjny

Pokrowiec na statyw to jeden z niezbędnych elementów, które powinien posiadać aktywnie działający perkusista. Wykorzystując pokrowce na statywy wykonane z wysokiej jakości materiału, odporne na otarcia i duże obciążenia muzyk może spokojnie udawać się w tournée, bez najmniejszych obaw o uszkodzenie ukochanego zestawu perkusyjnego.