L O A D I N G
blog banner
myjka knosti

Cechy myjki do winyli

Myjka Knosti to niezbędny gadżet, który powinien posiadać w domu każdy właściciel płyt winylowych. Wymagają one należytego czyszczenia raz na jakiś czas, aby działały sprawnie i bez zarzutu. Czym odznacza się myjka do winyli? Jakie ma zalety? Gdzie dokonać zakupu?

Nowoczesna myjka do winyli

myjka knosti

Dzięki myjce Knostki zachowamy idealny stan winyli na długi czas. To manualny zestaw do czyszczenia oraz regeneracji płyt winylowych, jakie przyjmują rozmiary 7″, 10″ i 12″. Produkt ma za zadanie usuwać kurz, jaki zalega w rowkach płyty winylowej, jak i odciski palców, tłuszcz i pozostałości poprodukcyjne. Okazuje się, że akcesorium z powodzeniem poprawia jakość dźwięku odtwarzanego na gramofonie. Po umycia płyta jest wolna od ładunków elektrostatycznych, co jest kolejnym atutem. Gdzie kupić myjkę do winyli? Warto w tym celu odwiedzić internetowe sklepy, gdzie bogaty wybór daje sporo możliwości. Z łatwością zamówimy to, czego szukamy, czekając na dostawę do domu. Dzięki temu zaoszczędzimy zarówno koszty, jak i czas. 

Myjka Knosti – co zawiera zestaw?

Zestaw zazwyczaj zawiera kilka elementów, jakimi są:

  • myjka wraz z systemem szczotek czyszczących,
  • stojak do suszenia płyty,
  • płyn do czyszczenia oraz konserwacji winyli,
  • lejek z filtrami, co pozwala odsączać pozostałą część płynu po umyciu winyli,
  • uchwyt mocujący płyty,
  • adapter do płyt. 

Wszystko to sprawia, że czyszczenie przebiegnie sprawnie i dokładnie. Użycie myjki jest bardzo łatwe, dlatego każdy powinien sobie z tym bez problemu poradzić.