L O A D I N G
blog banner
Bufor Jan Rapowanie

Kim jest Jan Rapowanie?

Jan Rapowanie jest jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Twórca nie boi się składać kontrowersyjnych tekstów, a także korzysta z bardzo przyjemnych bitów. Nowa płyta Jana Rapowanie – Bufor ukazała się w piątek 11 marca nakładem wytwórni SBM Label.

Historia artysty

Warto zwrócić uwagę na fakt, że SBM to obecnie jedna z największych wytwórni w kraju, która oferuje swoim artystom naprawdę duże możliwości. Rap jest niezwykle popularny, ale młodym artystom ciężko jest się przebić. Jan Rapowanie Bufor był promowany przez takie numery jak „Pożyjemy Zobaczymy” oraz „Tryb samolotowy”. Łącznie siedemnaście utworów znalazło się na albumie. Na uwagę zasługują także wybitni producenci, tacy jak: Worek, Pedro, Matheo, Nocny. Jan Rapowanie jest bardzo dobry technicznie, a do tego ma kreatywne teksty. Zaczynał na kanale Karwana, który obecnie reprezentuje wytwórnię Szpaka. Nowy album „Bufor” wyszedł dwa lata po premierze „Uśmiechu”, czyli poprzedniej płyty Janka.

Nowy album

Między albumami jest widoczna różnica oraz przemiana, którą przeszedł Janek. Przez dwa lata może zmienić się wszystko, a do tego wiele dzieje się bez naszej kontroli. Bufor to płyta, w której artysta opowiada o nowej rzeczywistości, a także wspomnieniach o tamtych latach. Jest to album o podróży, który z pewnością jest jednym z lepszych w dyskografii rapera. Można tylko się spodziewać, że kolejne płyty będą jeszcze lepsze, więc fani mogą być zadowoleni. Jednocześnie z wydaniem płyty ruszyła trasa koncertowa. Warto dodać, że Jan Rapowanie brał udział w projekcie „Hotel Maffija 2”.