L O A D I N G
blog banner
Białas H8M4 płyta

Czy warto zamówić nową płytę Białasa?

Białas jest żywą legendą sceny i jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. Jego charyzma i energiczny głos sprawiają, że kawałki rapera szybko wpadają w ucho.

Kto to Białas?

Umiejętności artysty zostały docenione zarówno przez newcomerów, jak i weteranów sceny. Białas ma na swoim koncie liczne kolaboracje, również z zagranicznymi raperami. Nowa płyta Białasa powinna zachwycić wszystkich miłośników starego stylu. Oryginalny styl jest efektem wieloletniej działalności podziemnej. Żeby dojść tu gdzie jest obecnie musiał pokonać bardzo długą drogę. Białas i Lanek dopełniają się idealnie, dlatego ich projekty brzmią świetnie i świeżo. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że zarówno „H8M4”, jak i „POLON” okryły się platyną, więc zainteresowanie tymi płytami było bardzo duże. Wśród największych atutów rapera można wymienić charyzmę oraz technikę.

Początki kariery Białasa

Umiejętność składania podwójnych oraz potrójnych rymów to obecnie rzadkość na scenie. Należy pamiętać, że Białas zaczynał od bitew fristajlowych, w których osiągał naprawdę dobre wyniki. Jedną z najpopularniejszych bitew rapera jest pojedynek na WBW z Solarem, czyli jego wieloletnim przyjacielem z wytwórni. Białas jest przykładem, że ciężka praca może dać bardzo dobre efekty. Musiało minąć sporo czasu, zanim twórca osiągnął komercyjny sukces, ale przy tym nigdy nie zatracił swojego stylu. Pomysły mu się nie kończą, mimo że nagrał już kilkadziesiąt płyt i mikstejpów. Warte sprawdzenia są również podziemne mikstejpy, które były nagrywane w domowych warunkach.