L O A D I N G
blog banner

Jakie utwory z muzyki alternatywne nadal są popularne na płytach winylowych

Piosenka została opisana jako „figlarna i sassy ballada popowa” z „kapryśnym” tekstem. ## # Body Is a Wonderland Body Is a Wonderland to piosenka amerykańskiego producenta płyt Marshmello i Julii Michaels, wydana jako singiel 8 grudnia 2018 roku. Piosenka została napisana przez Michaelsa i menedżera Marshmello, Markusa Maecka, a wyprodukowana przez Maecka. Piosenka została opisana jako „electronica-tinged pop ballad” z „robotycznymi” tekstami.

Popularne utwory na płytach winylowych

Broken Record (Reprise) Broken Record (Reprise) to piosenka amerykańskiej singer-songwriterki Julii Michaels. Piosenka została wydana 6 lutego 2019 roku jako drugi singiel z jej drugiego albumu studyjnego, https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe/alternatywa-indie-197.html Wild. Został wydany do cyfrowych sprzedawców detalicznych. Piosenka została opisana jako „electro-tinged pop ballad” z „serdecznym” tekstem.

Can’t Help Falling in Love (Reprise) Can’t Help Falling in Love (Reprise) to czwarty singel z drugiego albumu Know-It-All (2018) kanadyjskiej grupy pop-rockowej Alessia Cara. Piosenka została wydana 26 listopada 2018 roku. Piosenka została porównana do The Beatles, ze względu na swoją produkcję i zawartość liryczną.

Muzyka popowa – muzyka alternatywna – wszystko na winylach

Piosenka została napisana przez Alessia Cara z Michaelem Corcoranem, Camille Alley i Ryanem Mylesem. „Can’t Help Falling In Love” to miękka popowa piosenka z rozmarzoną melodią.

Crazy Loving You Crazy Loving You to debiutancki singiel australijskiego singer-songwritera Alexa Newella i pochodzi z jego debiutanckiej EP, I Don’t Know Anymore, która została wydana 29 marca 2018 roku.

Singiel osiągnął szczyt na szóstym miejscu na ARIA Australian Singles Chart i został certyfikowany jako podwójnie platynowy singiel przez Australian Recording Industry Association. Newell wcześniej wydał dwie EP-ki, jedną w 2015 i drugą w 2017 roku, z piosenką pojawiającą się w każdej z nich.

Crying on the Bathroom Floor (It’s Alright) Crying on the Bathroom Floor (It’s Alright) to piosenka amerykańskiej singer-songwriterki Julii Michaels.

Piosenka została wydana jako cyfrowy singel 27 marca 2019 roku. Piosenka została napisana przez Michaels, Robert John Lange i Steven Mlowe. It’s Alright to piosenka popowa z elementami muzyki trapowej.