L O A D I N G
blog banner
Young Multi płyta Nowa Fala

Młody raper Young Multi i jego twórczość

Michał Rychlik jest artystą, który działa pod pseudonimem Young Multi. To polski wykonawca muzyki trap i autor tekstów. Młody raper współpracował z wykonawcami tj. Żabson, Nocny Sosa, Beteo, Adem, czy też Merghani. Początkowo Michał stawiał na nagrywanie filmików na YouTube. Zmagał się z hejtem ze strony znanych osobistości świata rapu, a kilka lat temu spowodował wypadek samochodowy. Na szczęście wyszedł z niego cało. Kim jest Young Multi? Co warto wiedzieć o jego karierze?

Płyty Young Multiego

W muzycznym świecie Young Multi zadebiutował w 2017 roku, wydając płytę Nowa Fala. Co ciekawe, album pojawił się na pierwszym miejscu przebojów OLiS. W 2018 roku raper wydał drugi album o nazwie Trapstar. Następnie na stronie internetowej rapera pojawił się album Trap After Death. Warto zauważyć, że albumy Young Multiego przez cały czas są cenione przez odbiorców. Niestety młody artysta zmagał się przez długi czas z hejtem, co wiąże się z charakterystycznym stylem rapowania. Raper Szpaku zaatakował Young Multiego w piosence Kontrola Jakości. To wydarzenie szybko wywołało poruszenie w raperskim środowisku. Potem Szpaku wyznał, że nie jest zwolennikiem młodego artysty. Kontratakiem był utwór Podziały, nagrany razem z Peją.

Albumy Young Multiego

Albumy Young Multiego noszą nazwy Toxic, Trapstar, Nowa Fala oraz Trap After Death. Mimo wcześniejszych zawirowań raper przez cały czas tworzy muzykę dla swoich fanów. Musial zmierzyć się z falą hejtu, która wpłynęła na to, że stał się silniejszy i jeszcze bardziej zaangażowany w swoją pracę.