L O A D I N G
blog banner
Oki jeżyk

Oki raper – kim jest autor hitu „Jakie to uczucie”?

Polska rap-scena jest wyjątkowo bogata i co więcej, co chwila pojawiają się na niej nowi i głodni gracze. Z pewnością młodzież z polskiego podziemia jest wyjątkowo utalentowana i już wkrótce możemy spodziewać się tego, że zrobi się o niej znacznie głośniej. Jednym z młodych i gniewnych rap twórców jest Oki – raper, który z dnia na dzień zyskuje sobie zdecydowanie coraz to większą popularność, przede wszystkim za sprawą wielkiego hitu pt. „Jakie to uczucie”, który to był hymnem wakacji dla wielu młodych osób, a piosenka pojawiała się również w bardziej popularnych radiostacjach czy nawet na klubowych imprezach. Wobec tego, co warto o nim wiedzieć?

Oki – młody i gniewny raper prosto z polskiego podziemia

Oki raper to postać, o której z całą pewnością w najbliższym czasie usłyszymy znacznie więcej. Rap Okiego jest bowiem niezwykle charakterystyczny i agresywny. Jednak kim tak w ogóle jest Oki? Otóż najprościej można powiedzieć, że jest to młody i gniewny talent z polskiego rap podziemia. Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się bowiem 24 letni Oskar Kamiński. Swoją przygodę z rapem zaczął on już w 2013 roku, gdzie publikował on swoje nagrywki w popularnym serwisie YouTube. Co więcej, już rok później Oki wydał swój album „Szanuj EP” przy współpracy z Mongołem. Krążek ten odbił się szerokim echem w polskiej rap grze i jednocześnie sprawił, że charakterystyczny rap Okiego spotkał się z szerokim uznaniem. Z pewnością o tym młodym twórcy nie raz jeszcze usłyszymy.

Nowa płyta rapera Okiego

Nowa płyta rapera Okiego ukazała się w 2022 roku. Krążek ten został wypuszczony pod nazwą „Produkt 47” i co najważniejsze, dwukrotnie pokrył się on platyną! Był to bez wątpienia jeden z największych sukcesów polskiego rapera, który szybko zanotował ponad 60 tysięcy odsłuchań.  Raper Oki jednak nie zwalnia tempa, więc wkrótce może nas zaskoczyć czym nowym!