L O A D I N G
blog banner
album Letnisko - debiut Kinny'ego Zimmera

Kinny Zimmer – artysta młodego pokolenia

Rap to rodzaj muzyki, który przyciąga do siebie ogromną ilość osób. Nie tylko, jeżeli mowa jest tutaj o fanach, którzy z wielkim zaangażowaniem wsłuchują się w poszczególne utwory najróżniejszych wykonawców. To także sami wykonawcy – Ci starzy, jak również Ci nowi. Nie brakuje bowiem nowych, muzycznych talentów, którzy chcą pokazać, że na rapowaniu znają się jak mało kto.

Młody raper Kinny Zimmer

Wśród nazwisk, które ostatnio dość głośno dają o sobie znać, jeżeli chodzi o ten nurt muzyczny, słychać nazwisko Wiktora Jankowskiego. Może to imię i nazwisko nie jest tak mocno znane, ale jeżeli ktoś powie Kinny Zimmer, to do głowy od razu przychodzą wersy takich piosenek jak „Rozmazana kreska”. To właśnie tam ten młody człowiek śpiewa o dziewczynie dla której pozostawił miejsce w swoim sercu. Czy taka dziewczyna faktycznie zajmuje już myśli rapera, czy też jeszcze przyjdzie czas – nikt na razie nie wie. Tak samo samo jak nie wiadomo, kiedy raper przyszedł na świat. Wiadomo, że było to w 1999 roku, ale nic więcej Wiktor na ten temat jeszcze nie powiedział.

Album z 2022 roku

Raper Kinny Zimmer obecny jest na rynku od 2021 roku. W 2022 roku na rynku muzycznym pojawił się jego nowy album pt. „Letnisko” (https://preorder.pl/muzyka/2505888,kinny-zimmer – znajdziesz go pod tym adresem). Całość została wydana dokładnie 13 maja 2022 roku. W tymże właśnie roku fani mogli poznać także różne single, które Kinny stworzył sam lub przy udziale innych raperów. Na tej liście utworów muzycznych znaleźć można m.in.:

  • „Zegarek ze Szwajcarii”,
  • „Powiem Ci to w twarz” z gościnnym udziałem Lanka,
  • „Jezioro” z gościnnym udziałem White 2115,
  • „Ostre Koło” z gościnnym udziałem Jonasza z Badyru.