L O A D I N G
blog banner
sobel pułapka na motyle

Co warto wiedzieć na temat płyty „Pułapka na motyle”?

Sobel to 21 letni artysta, którego utwory trafiają na największe listy przebojów, a popularność młodego mężczyzny stale rośnie. Sobel jeździ na koncerty po całej Polsce, a bilety na te wydarzenia szybko się wyprzedają. Wykonawca ma na swoim koncie już kilkadziesiąt utworów, a jego albumy Kontrast oraz Pułapka na motyle posiadają setek tysięcy fanów artysty.  Album artysty Pułapka na motyle osiągnął status diamentowej płyty.

Najważniejsze informacje na temat płyty Pułapka na motyle

Ostatni album Sobla – Pułapka na motyle, został wydany 16 kwietnia 2021 roku. Płyta została wydana przez wytwórnię Def Jam Recordings Poland i cieszy się do tej pory olbrzymim zainteresowaniem. Artysta porównuje tytułową pułapkę do umysłu, a motyle do myśli, które pozostają w głowie artysty. Sprzedaż krążka była do tego stopnia wysoka, że album Sobel – Pułapka na motyle, osiągnął status diamentowej płyty. Na krążku znajdują się największe przeboje artysty, a wśród nich są między innymi „Fiołkowe pole”, „Kinol”, „Zaczarowany mózg” oraz „Bandyta”. Płyta zawiera 13 piosenek, które są różnorodne, ale jednocześnie tworzą spójną całość.

Edycja „Deluxe” płyty Pułapka na motyle

Za sprawą wysokiej popularności krążka, artysta wydał drugą wersję płyty, która zawiera dodatkowe utwory. Album Sobel – Pułapka na motyle (https://queshop.pl/cd/sobel-pulapka-na-motyle-platynowa-edycja), w wersji Deluxe zawiera utwory takie jak „Patologiczny zew”, „Szczury”, „(Re)start” oraz „Cześć jak się masz”, który powstał w duecie z sanah. Druga edycja płyty została wydana 25 listopada 2021 roku. Podobnie jak pierwsza wersja, album w edycji Deluxe cieszy się sporą popularnością i jest chętnie kupowany przez fanów Sobla.