L O A D I N G
blog banner

Zagraniczne zespoły hip-hopowe, które także

Hip Hop na winylach cały czas zyskuje na popularności. Najlepszym dowodem na to są coraz bardziej egzotyczni wykonawcy, którzy postanowili reklamować się właśnie na winylach. Dlatego teraz przyjrzymy się kilku zagranicznym wykonawcom, którzy „wypuścili” swoje płyty na winylach.

Doro – hip-hop i nie tylko – ale wszystko na winylach

Doro to niemiecki zespół założony przez Edgara Froese i Jakiego Roi, dwóch muzyków z Monachium. Dwójka ta postanowiła założyć zespół, do którego zwerbowali Petera Kaminskiego na basie i Michaela Konietzkę na perkusji. Cała trójka była częścią nowo powstałego ruchu muzycznego w Niemczech, który inspirował się dźwiękami brytyjskiej muzyki heavy metalowej.

Zainspirowana brytyjskim heavy metalem trójka postanowiła założyć własny zespół. Całą muzyka tego wykonawcy jest dostępna na winylach https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe/hip-hop-186.html, co dodatkowo sprawia, że jest ona bardzo popularna.

Doro to popularny niemiecki, zespół, który istnieje już od ponad trzech czwartych wieku. Są najbardziej znani ze swojego heavy metalowego brzmienia, a także z mieszanki niemiecko- i angielskojęzycznych tekstów.

Country team – nie tylko hip-hop

Zespół Country jak żaden inny to zespół, który łączy w sobie różne wpływy: rock, blues, country, jazz i pop. Utworzony na początku lat 2000, Country Team jest eklektyczną kolekcją muzyków z różnych środowisk. Członkowie zespołu pochodzą z różnych środowisk muzycznych, w tym z jazzu, rocka i muzyki klasycznej. Muzyka zespołu jest niekonwencjonalna i nieprzewidywalna, odzwierciedlająca emocje chwili.

Muzyka zespołu Country jest eklektyczna i niekonwencjonalna. Członkowie zespołu pochodzą z różnorodnych środowisk muzycznych, w tym jazzu, rocka i muzyki klasycznej. Członkowie zespołu pochodzą z różnorodnych muzycznych środowisk, w tym jazz, rock i muzyka klasyczna.