L O A D I N G
blog banner
pro8l3m

PRO8L3M – czym cechuje się ten zespół?

 PRO8L3M to polski zespół hip-hopowy, który został założony w 2013 roku. W jego skład wchodzi dwójka artystów – Piotr Szulc oraz Oskar Tuszyński. Duet ten ma szerokie grono odbiorców w Polsce, dzięki czemu jego popularność rośnie w zawrotnie szybkim tempie. 

PRO8L3M – najpopularniejsze piosenki 

pro8l3m

 PRO8L3M cieszy się świetnymi recenzjami  wśród miłośników nie tylko oldschoolowego, ale również nowoczesnego rapu. Artyści ci łączą bowiem różne style, w efekcie czego ich kawałki są idealne dla wszystkich miłośników hip-hopu. Wśród piosenek tego duetu szczególną renomę zyskał „Ground Zero”. Utwór ten po dziś dzień jest uznawany za znak firmowy Piotra Szulca oraz Oskara Tuszyńskiego. Imponującymi zasięgami może pochwalić się także „Flary” bądź „Skrable”. Jedną z cech charakterystycznych tych piosenek jest fakt, iż wyróżniają się one ponadprzeciętną lirycznością, dzięki czemu są doceniane przez miłośników rapu z przekazem. Płyty można kupić na https://queshop.pl/art-brut.

Jakie albumy wydał PRO8L3M?

 Do chwili obecnej PRO8L3M wydał trzy albumy studyjne. Premierowy album został wypuszczony w 2016 roku i nazywał się tak samo jak ksywka zespołu. Po niespełna trzech latach miłośnicy słynnego duetu doczekali się kolejnego albumu – drugie na liście znalazło się „Widmo”. Sprzedano je ponad 60000 razy oraz pokryło się dwukrotną platyną. W 2019 roku światło dzienne ujrzał „Fight Club”. Podobnie jak „Widmo”, został on odebrany z bardzo dużym optymizmem. Na płycie tej mogliśmy zaobserwować liczne kolaboracje z innymi raperami, w efekcie czego stała się ona ciekawym połączeniem różnych, czasami zupełnie sprzecznych stylów hip-hopu. Dzięki temu „Fight Club” jest uznawany za jedną z najciekawszych płyt ostatnich lat w polskim rapie.