L O A D I N G
blog banner
kacper hta

Kacper HTA – artysta z wyjątkowo aktualnym przekazem

Kacper HTA (Kacper Orlikowski) to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, jest również producentem muzycznym i założycielem wytwórni Ghetto. Artysta słynie z charakterystycznego stylu rapowania łączącego w sobie ostre i bezkompromisowe teksty z melodyjną ścieżką dźwiękową, porusza bardzo różnorodne tematy od politycznych i społecznych po osobiste przeżycia i emocje.

Ósma solowa płyta

W listopadzie ubiegłego roku Kacper HTA wydał ósmy solowy pełnowymiarowy album noszący tytuł „Ostatni list z tonącego pokładu”. Jest to jeden z najbardziej osobistych singli rapera, każdy może odnaleźć w nim osobiste problemy i doznania. W albumie znajduje się kawałek noszący tytuł „Nirwana”, jest to efekt współpracy dwójki polskich raperów Kacpra HTA i Gibbsa. Tytułowa nirwana to termin zaczerpnięty z religii dharmicznych i oznacza wyzwolenie od powtarzającego się cyklu życia i śmierci. Takie realia Kacper HTA opisuje, jako doświadczenie z własnego życia. Płyta ” Ostatni list z tonącego pokładu” porusza także tematykę innych społecznych problemów, między innymi depresji. Krążek został wydany przez wytwórnię Ghetto Music Polska. Gościnnie wystąpili tacy artyści jak Szpaku, Gibbs, Fonos i Kękę.

Kacper HTA – jubileuszowy album

Kacper HTA pracuje obecnie nad projektem upamiętniającym 10-lecie jego solowego debiutu, którym była płyta solowa „Ghetto Sound”, ciesząca się wyjątkowo dobrym przyjęciem zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Płyta była połączeniem mocnej lirycznej liryki z dancehallowym klimatem Karaibów, podkreślano szczerość, realizm i zaangażowanie społeczne tego projektu. Kacper HTA  zamierza wydać specjalny album zawierający najbardziej popularne kawałki z jego dorobku, a także kilka nowych numerów. Jest to w dalszym ciągu znaczący artysta na scenie hip-hopowej, jego przekaz jest cały czas aktualny i zachęca do autorefleksji.