L O A D I N G
blog banner
Sobota raper

Nowe nagrania Soboty. Gorzki smak wspomnień.

Michał Sobociński, znany fanom muzyki rap po prostu jako Sobota, wydał w tym roku już trzy single, co może oznaczać, że być może wkrótce pojawi się nowy album artysty. Pierwszy z nich, zatytułowany “Jesteś taka słodka” został przez Michała, nagrany wspólnie z Dawidem Narożnym. 

Co z oczu to z serca i muzyki. 

Tekst piosenki brzmi neutralnie, ale z doniesień mediów wiadomo nam, że Sobota doświadczył niedawno dość trudnych przeżyć, jakie wiążą się ze złamanym sercem i być może z tej właśnie przyczyny, głos rapera jest nieco zgorzkniały. Niegrzecznym i bardzo nietaktownym, jest wpychanie nosa w nie swoje sprawy, lecz jako fani Soboty na pewno możemy żywić nadzieję, że jego partnerka życiowa, znajdzie choć chwilę czasu na wysłuchanie tego nagrania (https://preorder.pl/muzyka/5748,sobota).  

Pomimo perturbacji w życiu osobistym, które zdarzają się wszystkim, normalnym ludziom i nie powinny nikogo za bardzo dziwić, Sobota ciężko pracuje i nie odpuszcza. W maju był w trasie w Wielkiej Brytanii, a wcześniej,  wybrał się wspólnie z nową żoną do ciepłych krajów. 

sobota płyta

Lubimy tańczyć i co dalej?

Kolejny singiel wydany w tym roku, zatytułowany “Lubiła Tańczyć” z fragmentami tekstu polskiego zespołu Rotary, artysta nagrał we współpracy z Adi Foxx, Loka i Fabisz. To romantyczny utwór, który może brzmieć w odbiorze nieco  “rozliczeniowo”, ale jak wiemy, każdy z nas potrzebuje również czasu na to, aby móc się pożegnać z przeszłością.  Dlatego może, nie ma co dłużej zwracać uwagi na słowa i siedzieć dłużej przy pustym stoliku, lecz ruszyć do śmiałego pląsu przy miękkich rytmach utworu “Lubiła Tańczyć”. Trzeci singiel Soboty, to “Big Boy”, który jest przypuszczalnie efektem trasy po Wielkiej Brytanii.