L O A D I N G
blog banner
Rodzinny biznes

2115: Odrodzenie Przyjaźni, Dźwięk Sukcesu, i Rodzinna Pasja

W roku 2015 grupa przyjaciół związała się ławką pod blokiem i wspólną miłością do muzyki. Lata intensywnej pracy, doświadczenia wspólnych upadków i chwil triumfu, oraz uznanie w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt, zmieniły ich relację zwykłej grupy przyjaciół w coś znacznie głębszego – w rodzinę. Razem postanowili stworzyć wytwórnię muzyczną, aby nie tylko spełniać swoje marzenia, ale także dzielić się radością z wszystkimi dookoła. To właśnie przekazuje „Rodzinny Biznes”.

„Album ten nie powstał tylko podczas setek godzin spędzonych w studio czy podczas wspólnych przygód w Los Angeles. To dzieło zaczęło się kształtować już w 2015 roku, w chwili naszego pierwszego spotkania. To opowieść o naszych wspólnych upadkach, wzlotach, porażkach i sukcesach, od tamtego czasu aż po dzisiejszy dzień. To miał być najgorętszy mixtape lata, ale przerodził się w kamień milowy w historii 2115 – pierwszy projekt w pełni wydany przez naszą wytwórnię, spełnienie dziecięcych marzeń każdego z nas. Dziękujemy za wsparcie i to, że byliście z nami, wspólnie pisząc tę niezwykłą historię.”

„Rodzinny Biznes” to nie tylko album muzyczny. To podróż przez czas i przestrzeń, zapisująca narodziny i rozwój przyjaźni, dźwięki sukcesu, oraz wspólną rodzinna pasję, która utrwala ich związek na zawsze. Na płycie gościnnie pojawią się wybitni artyści, w tym Taco Hemingway, Pezet, Szpaku, Mr.Polska czy Doda, dodając swoje unikalne brzmienie do tej muzycznej opowieści o życiu i miłości do sztuki.
https://queshop.pl/cd/2115-rodzinny-biznes