L O A D I N G
blog banner
guzior g

Album Guzior „G” – nowe oblicze artysty

Guzior, znany z nieustannej eksploracji muzycznych możliwości, powraca po długiej przerwie z nowym albumem „G”. Choć jego dotychczasowe dokonania zyskały uznanie, „G” ma szansę stać się punktem zwrotnym w jego karierze.

Ewolucja dźwięku i tekstów

Przez lata Guzior zaskakiwał swoich słuchaczy różnorodnością stylów i tematów, którymi się zajmował. Album „G” nie jest wyjątkiem – zróżnicowanie utworów oraz współpraca z nowymi postaciami sceny muzycznej zapowiadają świeże podejście do jego twórczości.

Estetyka i grafika albumu

OSOM Studios odpowiedzialne za projekt graficzny albumu „G” postawiło na minimalizm i wyrazistą estetykę, idealnie współgrającą z charakterem utworów. Zdjęcia autorstwa Karola Grygoruka dodają albumowi osobistego, intymnego charakteru.

Data premiery i dystrybucja

24 maja 2024 roku odbędzie się premiera albumu „G”, które jest pierwszym solowym wydaniem Guziora pod szyldem labalu EVILTWIN. Dystrybucją zajmie się Sony Music Entertainment Poland, co zapowiada szeroką dostępność materiału zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej.

Nowy album Guziora https://queshop.pl/cd/guzior-g to nie tylko muzyczne wydarzenie, ale także krok w nową erę jego kariery. Eksperymenty z dźwiękiem, nowe współprace oraz starannie zaplanowana promocja sprawiają, że „G” może być kluczowym momentem nie tylko dla artysty, ale i dla całej polskiej sceny hip-hopowej.